Przejdź do treści
Nowy24.pl

Nowy24.pl

  • Turystyka
    • Co warto zobaczyć w Nowym Targu
      • Rynek Główny
      • Kościół św. Katarzyny
      • Muzeum Podhalańskie
      • Rezerwat przyrody Bór na Czerwonem
      • Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
      • Jaskinia w Obłazowej
      • Miejska Hala Lodowa
      • Galeria Sztuki BWA Jatki
    • Atrakcje dla dzieci w Nowym Targu
      • Miejska Pływalnia w Nowym Targu
      • Park Trampolin Jump Planet w Nowym Targu
      • Park linowy „ODLOT”
    • Zabytki Nowego Targu
      • Kościół św. Anny
      • Dworek Tetmajerów w Łopusznej
    • Najciekawsze atrakcje powiatu nowotarskiego
      • Zbiornik Czorsztyński
      • Spływ Przełomem Dunajca
      • Muzeum im. Władysława Orkana
      • Uzdrowisko Szczawnica
      • Rezerwat Przełom Białki
  • Aktualności
  • Wydarzenia
  • Informacje
  • Kronika policyjna
  • Sport
  • Pozostałe
  • Lista artykułów
  • Kontakt
  • Edukacja
  • Wydarzenia

Miejskie świętowanie zakończenia roku szkolnego 2025/2026

Aleksandra Przybysz 25 czerwca 2026
10

W nowotarskiej Szkole Podstawowej Nr 11 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026, która przyciągnęła uwagę mieszkańców miasta. Wydarzenie, pełne entuzjazmu i radości, zorganizowano z wielką starannością, a uczniowie zaprezentowali artystyczny spektakl, który dodał uroczystości wyjątkowego klimatu.

Wsparcie i zaangażowanie organizatorów

Podziękowania za organizację należą się dyrektor Edycie Smarduch oraz jej zastępczyni Joannie Cyrwus-Zając. Obie panie zadbały o każdy szczegół, by wydarzenie przebiegło bez zakłóceń. Ich zaangażowanie zostało docenione przez wszystkich uczestników uroczystości.

Obecność znamienitych gości

Na wydarzeniu nie zabrakło ważnych osobistości. Wśród gości znaleźli się burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha i jego zastępcy, a także wiceprzewodniczący rady miasta Jan Łapsa. Obecni byli również skarbnik miasta Ewa Bobek, sekretarz miasta Zbigniew Strama oraz prezes ZNP Marcin Domin. Małopolskiego Kuratora Oświaty reprezentował Leszek Ciężobka. Wszyscy wyrazili swoje uznanie dla pracy uczniów i nauczycieli oraz życzyli im udanych wakacji.

Wyróżnienia dla najlepszych uczniów

Tradycyjnie, uroczystość zakończenia roku szkolnego była okazją do wyróżnienia uczniów za ich osiągnięcia. Nagrody Burmistrza Miasta Nowy Targ otrzymało pięćdziesięcioro uczniów ze wszystkich nowotarskich szkół podstawowych. Doceniono ich za wybitne wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły.

Lista nagrodzonych uczniów

Ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki wyróżniono: Natalię Giełczyńską, Zofię Piekło, Antoninę Potaczek, Macieja Rajskiego, Filipa Skibę, Maję Starczowską oraz Julię Sulkę. Ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika nagrody otrzymali: Julia Domalik, Michał Gacek, Zofia Łojas, Oliwier Pękosz, Jakub Sieczkowski oraz Kamil Wiśniewski. W Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II wyróżniono: Emilię Batkiewicz, Konrada Batkiewicza, Katarzynę Krauzowicz, Franciszka Pacha, Borysa Węgrzyna oraz Zuzannę Zubek.

Ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Króla Kazimierza Wielkiego nagrodzeni zostali: Julia Bocheńska, Bartłomiej Komoniewski, Bartosz Kowalczyk, Patrycja Liszka, Olga Pilch, Iga Piłat i Małgorzata Sięka. W Szkole Podstawowej Nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej doceniono: Emilię Giełczyńską, Laurę Gottfried, Mariusza Kowalczyka, Nadię Kuras, Ninę Olejarz, Michała Tohla oraz Antoniego Wegnera. Ze Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Józefa Rajskiego Burmistrza Nowego Targu wyróżniono Stanisława Czubernata, Małgorzatę Płatosz i Maksymiliana Watychę.

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej nagrodziła: Tadeusza Cyrwus-Zająca, Jana Dzielskiego, Szymona Grzybka, Emilię Guśpiel, Antoniego Janerko, Zuzannę Kapel, Gabriela Kiedziucha, Annę Nowak, Alana Świerzbińskiego, Adriana Westrycha, Grzegorza Wiatra, Adrianę Widę, Huberta Widę oraz Paulinę Worwę.

Konkursy i nagrody specjalne

Podczas uroczystości wręczono także nagrody laureatom Miejskiego Konkursu Ortograficznego 2026, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3, oraz Międzyszkolnego Konkursu Graficzno-Językowego „Ortografia i interpunkcja mają znaczenie” organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 2.

Całe wydarzenie zakończono serdecznymi życzeniami, skierowanymi do uczniów, nauczycieli oraz pracowników oświaty, życząc im wszystkim bezpiecznych, pełnych radości i aktywności wakacji.

Źródło: Urząd Miasta Nowy Targ

Kontynuuj czytanie

Poprzedni: Nowy Targ zainaugurował działalność pierwszej Szkolnej OSP w Małopolsce

Przeczytaj

Miejskie świętowanie zakończenia roku szkolnego 2025/2026
  • Edukacja
  • Wydarzenia

Miejskie świętowanie zakończenia roku szkolnego 2025/2026

Aleksandra Przybysz 25 czerwca 2026 10
W nowotarskiej Szkole Podstawowej Nr 11 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026, która przyciągnęła uwagę mieszkańców miasta. Wydarzenie, pełne entuzjazmu i radości, zorganizowano z... Czytaj dalej
Nowy Targ zainaugurował działalność pierwszej Szkolnej OSP w Małopolsce
  • Bezpieczeństwo
  • Edukacja
  • Wydarzenia

Nowy Targ zainaugurował działalność pierwszej Szkolnej OSP w Małopolsce

Agresywny 23-latek z Jabłonki stanie przed sądem za atak na ratowników i policjantów
  • Policja
  • Wypadki

Agresywny 23-latek z Jabłonki stanie przed sądem za atak na ratowników i policjantów

Wspaniałe życzenia dla Tatusiów z okazji Dnia Ojca!
  • Kultura
  • Wydarzenia

Wspaniałe życzenia dla Tatusiów z okazji Dnia Ojca!

Młodzież poznaje tajniki pracy policji w Nowym Targu
  • Edukacja
  • Policja

Młodzież poznaje tajniki pracy policji w Nowym Targu

©2022 Nowy24- Nowy Targ