Przejdź do treści
Nowy24.pl

Nowy24.pl

  • Turystyka
    • Co warto zobaczyć w Nowym Targu
      • Rynek Główny
      • Kościół św. Katarzyny
      • Muzeum Podhalańskie
      • Rezerwat przyrody Bór na Czerwonem
      • Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
      • Jaskinia w Obłazowej
      • Miejska Hala Lodowa
      • Galeria Sztuki BWA Jatki
    • Atrakcje dla dzieci w Nowym Targu
      • Miejska Pływalnia w Nowym Targu
      • Park Trampolin Jump Planet w Nowym Targu
      • Park linowy „ODLOT”
    • Zabytki Nowego Targu
      • Kościół św. Anny
      • Dworek Tetmajerów w Łopusznej
    • Najciekawsze atrakcje powiatu nowotarskiego
      • Zbiornik Czorsztyński
      • Spływ Przełomem Dunajca
      • Muzeum im. Władysława Orkana
      • Uzdrowisko Szczawnica
      • Rezerwat Przełom Białki
  • Aktualności
  • Wydarzenia
  • Informacje
  • Kronika policyjna
  • Sport
  • Pozostałe
  • Lista artykułów
  • Kontakt
  • Nieruchomości
  • Przetargi

Nowy Targ wystawia mieszkania na sprzedaż w Krakowie – przetargi już w październiku!

Aleksandra Przybysz 14 października 2025
404

Urząd Miasta Nowy Targ ogłasza sprzedaż siedmiu mieszkań zlokalizowanych w Krakowie. Lokale, których powierzchnia wynosi od 23,70 do 60,00 m2, oferowane są w korzystnych punktach miasta. Licytacje w formie otwartych przetargów ustnych zaplanowano na dni od 29 do 31 października 2025 roku.

Terminy oględzin mieszkań

Osoby zainteresowane zakupem mają możliwość obejrzenia mieszkań przed przetargiem. Oględziny odbędą się 16 i 17 października, a chętni muszą wcześniej umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numery: 18 26 11 284 lub 18 26 11 274.

Szczegóły oferty

Szczegółowe informacje na temat mieszkań, takie jak opisy, plany, zdjęcia oraz ceny wywoławcze, są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ. Zainteresowani znajdą tam również regulaminy dotyczące przetargów.

źródło: facebook.com/umnowytarg

Kontynuuj czytanie

Poprzedni: Nowy Targ odkrywa nowe horyzonty – wieże widokowe zmienią oblicze turystyki w Gorcach
Kolejny: 39 poszukiwanych zatrzymanych przez policję w Nowym Targu!

Przeczytaj

Umowa na rozbudowę drogi powiatowej nr 1659K w Ludźmierzu i Krauszowie podpisana!
  • Drogi
  • Infrastruktura
  • Inwestycje

Umowa na rozbudowę drogi powiatowej nr 1659K w Ludźmierzu i Krauszowie podpisana!

Aleksandra Przybysz 2 września 2026 2
2 września 2026 roku w Starostwie Powiatowym miało miejsce istotne wydarzenie, jakim było podpisanie umowy dotyczącej rozbudowy drogi powiatowej nr 1659K na odcinku między Maruszyną... Czytaj dalej
Koncert „Ścierańscy Raduli Trio” już dziś o 20.00 w MCK Nowy Targ!
  • Koncert
  • Wydarzenia

Koncert „Ścierańscy Raduli Trio” już dziś o 20.00 w MCK Nowy Targ!

Nowy rok szkolny: czas na odkrywanie możliwości i realizację marzeń
  • Edukacja
  • Szkoła

Nowy rok szkolny: czas na odkrywanie możliwości i realizację marzeń

Finał XXII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej: Barokowe arcydzieła w Muzeum

Finał XXII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej: Barokowe arcydzieła w Muzeum

Nowy Targ wprowadza innowacyjny system wsparcia edukacji włączającej
  • Edukacja
  • Projekty
  • Wsparcie

Nowy Targ wprowadza innowacyjny system wsparcia edukacji włączającej

©2022 Nowy24- Nowy Targ